פריזמה - מניעת אובדן עסקי

תחקור ופענוח אירועים חריגים

תחקור ופענוח אירועים חריגים
פריזמה - מניעת אובדן עסקי

תחקור ופענוח אירועים חריגים

אירוע חריג יכול להיות אי התאמה בספירת הקופה היומית, שיעורי פחת גבוהים מהרגיל בספירת המלאי התקופתית, פערים בין הזמנות שסופקו בפועל לסחורה שהוזמנה, או כל חוסר בלתי ברור בבית העסק.

בכל המקרים הללו יש לערוך תחקור מקיף של האירוע החריג על מנת להגיע למקור הבעיה ולמצוא מענה הולם, ברמה המיידית למזעור הנזק. 

מחלקת התחקור והפענוח של פריזמה מומחית בביצוע תחקור אירועים חריגים מעין אלו ועוד רבים אחרים. המחלקה מורכבת מאנליסטים אשר יבצעו את כל הנדרש לתחקור האירוע עד הגעה למסקנות ברורות. התחקור נעשה ממגוון זוויות והיבטים של המקרה, וכולל בין היתר פענוח מקצועי של חומרים מוקלטים מבית העסק, ניתוח מידע מהקופות, נתונים מהבק אופיס ועוד ועוד. 

אנו מתחברים לכל המערכות הרלוונטיות ותהליכי העבודה של לקוחותינו, כך שהתמונה הרחבה מול עינינו וגם הפרטים הקטנים ביותר. משום כך אנחנו בפריזמה יודעים לתת מענה מלא לכל תרחיש יוצא דופן בבית העסק. הפרויקטורים שלנו הם אנשי מקצוע מן השורה הראשונה בתחום, אותם אנו בוחרים בהקפדה יתרה על רקע רלוונטי, לימודים אקדמיים בתחום, נסיון מעשי משמעותי וכמובן רמה אישית גבוהה. 

כל זאת כדי שלקוחותינו יהיו סמוכים, בטוחים ורגועים כי הצוות הנחשף למידע הרגיש ביותר בעסקיהם מורכב מהעובדים המעולים והאמינים ביותר בשוק. בצוות כח אדם איכותי ביותר בעל זיקה לעולם הפלילי: בוגרי תארים בקרימינולוגיה, יוצאי מצ״ח ועוד, העוברים הכשרות מקצועיות מושקעות הממקסמות, מדייקות ומלטשות את יכולת הפענוח, הזיהוי והניתוח שלהם. 

נשמח להעניק גם לכם משירותי המחקר והפענוח המתקדמים שלנו בפריזמה, לזהות פעולות חריגות ולנתח את המפה עבורכם מא׳ ועד ת׳.