פריזמה - מניעת אובדן עסקי

שירותי ספקים והזמנות לוגיסטיות

פריזמה - מניעת אובדן עסקי

שירותי ספקים והזמנות לוגיסטיות

העבודה היומיומית של חברות עם ספקים חיצוניים והזמנת סחורות שוטפת הנה מורכבת ומלאת פרטים. מדובר בסחורה רבה ויקרה המסופקת על ידי מגוון גורמים חיצוניים בכמה וכמה ערוצים. חשוב ביותר לשמור על מהלך אספקה חכם ויעיל ולדאוג שקליטת הסחורה תהיה מבוקרת, שתגיע בדיוק ובשלמות ליעדה ולשביעות רצון העסק.

אנחנו בפריזמה מומחים בבקרת שירותי ספקים והזמנות לוגיסטיות ויודעים לאשר ולמפות את קבלת הסחורה שלכם. מרגע פנייתכם אלינו, נפעיל את אנשי המקצוע המומחים שלנו והכלים המתקדמים אשר ברשותנו ונוודא כי האספקה נעשתה בצורה נכונה ותקינה, נוודא שקיבלתם בדיוק את שהזמנתם, נבחן האם התקבלו כפילויות או התגלו חוסרים של סחורה ונתריע על כך.

במידה וישנן אי התאמות, נדע לזהות את מקור הבעיה, שעשויה לנבוע ממספר כיוונים, הן חיצוניים והן פנים-ארגוניים. האם סחורה נגנבה על ידי מחסנאי שטיפל בה? או אולי בכלל המנהל המסחרי של החברה ידו במעל? האם אחד הספקים של העסק החסיר חלקים מהסחורה, או פספס בהזמנה? 

סוגיה נוספת עליה נדע לתת מענה הנה המקום בו נגרם החוסר בשרשרת האספקה: באזור קבלת הסחורה על ידי הספקים, ציוד שנשאר מחוץ למחסן וכו׳. בכל תרחיש וסיטואציה, פריזמה תדע לזהות מהיכן מגיע הכשל, כיצד להחזיר את הסחורה החסרה או את ערכה הכספי, ונערוך תוכנית פעולה מלאה ומותאמת אישית לעסק. 

בתכנית נפרט כיצד תמנעו ככל הניתן ממצב דומה בעתיד, ואף נוציא אותה לפועל על ידי התקנת ציוד מתוחכם ומתקדם והחלת נהלי עבודה ברורים, אשר יפחיתו עבורכם כבית עסק את ערוצי האובדן האפשריים למינימום הפחת האפשרי.